Magazyn, magazyny do wynajęcia, wynajem pomieszczeń magazynowych

Wszystkie usługi które realizujemy:

Logistyka magazyn, magazyn czasowego składowania, magazyn logistyczny, magazyn wynajem, magazynowanie ładunków, magazyny do wynajęcia, magazyny do wynajęcia Łódź, magazyny do wynajęcia Piotrków Trybunalski, magazyny do wynajęcia Tomaszów Mazowiecki, magazyny do wynajęcia województwo Łódzkie, magazyny logistyczne, magazyny na wynajem, pomieszczenia magazynów logistycznych, powierzchnie magazynowe do wynajęcia, usługi magazynowania, usługi magazynowania ładunków, wynajem magazynów, wynajem magazynu, wynajem pomieszczeń magazynowych, wynajem powierzchni magazynowej, wynajmę magazyn.

POWIERZCHNIA W DWÓCH MODUŁACH 9600M² I 4400M²
WYSOKOŚĆ 6M
SWOBODNY DOJAZD DO OBIEKTU 24 H
MAGAZYN: POZIOM „0” Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZŁADUNKU BOCZNEGO
MOŻLIWOŚĆ ROZŁADUNKU ZA POMOCĄ MOBILNEJ RAMPY

Wynajem magazynu

„Arnas“ S.C. jest właścicielem pomieszczeń magazynowych w Tomaszowie Mazowieckim, w centralnej części Polski. Posiadamy dwa magazyny o powierzchni 14.000m².

Poszukujemy partnerów na długoterminowy wynajem na cały obiekt lub na jego części. 

Głównym atutem naszych magazynów jest lokalizacja. Najlepiej świadczy o tym fakt, że w okolicy działają takie firmy jak  „IKEA“, „FM LOGISTIC“, „DSV“, “MEGATECH INDUSTRIES TOMASZOW”, „PARADYZ“, „BALEX METAL“ oraz magazyny rozmaitych centrów handlowych.

Magazyn o powierzchni 14.000 m² położony jest na działce o powierzchni 2,32 ha.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i przygotujemy niezobowiązującą ofertę. Zapraszamy do kontaktu!

Atrakcyjna lokalizacja

Rejon Tomaszowa Mazowieckiego liczy ponad 188 000 mieszkańców (67 000 z miasta i 121 000 z okolic), to optymalny wskaźnik demograficzny zapewniający wystarczającą siłę roboczą dla obiektu handlowego / przemysłowego.

Miasto położone jest w centralnej części Polski i charakteryzuje się doskonałym pod względem strategicznym położeniem.

Przez miasto przebiega międzynarodowa trasa europejska E67 pokrywająca się na terenie kraju z drogą krajową S8, która łączy Helsinki – Rygę – Warszawę – Wrocław – Pragę oraz Warszawę – Katowice, co stanowi dogodne połączenie drogowe zarówno z całą Polską, jak i państwami sąsiadującymi.

Dodatkowym atutem jest również doskonale rozwinięty system połączeń kolejowych.

Do tej pory magazyny były wynajmowane przez międzynarodową firmę na podstawie długoterminowej umowy na czas określony.